ads linkedin Anviz Глобална | Безбедно работно место, поедноставување на управувањето

Безбедно работно место, поедноставете го управувањето

Anviz е водечки светски снабдувач на решенија за биометрија, видео надзор, интелигентни паметни домови и паметни градежни решенија.

Бидете во тек со најновите производи и информации

Ве молиме внесете валидна е-мејл.
Не знаете како да изберете?

Дајте ми ги клучните информации и Anviz ќе ви помогне да го препорачате вистинското решение за вас

Безбедно работно место, поедноставете го управувањето
 • Паметно решение за контрола на пристап
 • Паметно решение за контрола на пристап

  Anviz Платформа за управување богата со податоци која го прави пристапот полесен од кога било.

  Дознај повеќе>
 • Smart Time Attendance решение
 • Smart Time Attendance решение

  Заштедете време со најдоброто биометриско флексибилно решение за присуство на време за претпријатија и smb.

  Дознај повеќе
 • Паметно решение за надзор
 • Паметно решение за надзор

  Добијте прегледи во реално време на вашиот објект што се безбедно складирани во облакот и достапни преку далечински пристап.

  Дознај повеќе>

Решение по индустрија

Нашиот Строј

Нашата приказна

Како лидер во индустријата во професионални и конвергирани интелигентни безбедносни решенија речиси 20 години, Anviz е посветен на оптимизирање на управувањето со луѓето, нештата и просторот, обезбедување на работните места на малите и средни бизниси и претпријатијата низ целиот свет и поедноставување на нивното управување.

Денес, Anviz има за цел да испорача едноставни и интегрирани решенија, вклучително и паметна контрола на пристап базирана на облак и AIOT и решение за временско присуство и видео надзор, за попаметен и побезбеден свет.

За нас >
Можете да верувате Anviz