ads linkedin Live Station 4 HDD me katër 4K 64 CH NVR | Anviz Global
anviz Live Station 4

Live Station 4

4K 64 CH me katër HDD NVR  
(vjen së shpejti)

Vështrim produkt

Live Station 4 është një ruajtje inteligjente NVR zhvilluar nga Anviz. Përvetëson një shtresë të plotë metalike dhe një dizajn elegant. Mund të vendoset në IT ROOM, recepsionin e kompanisë dhe vende të tjera që janë të lehta për t'u menaxhuar. Pajisja ka katër disqe 8TB që mund të ruajnë deri në katër muaj video lokale në kohë reale. Pajisja mbështet aksesin e kamerës HD me 64 kanale, ruajtje deri në 4K dhe mbështet riprodhimin e njëkohshëm me 4 kanale. Pajisja mbështet funksionin e shtimit të kodit të skanimit me një klikim, i cili mund të realizojë menaxhimin e shpejtë të pajisjes nga APP-ja celulare dhe mund të marrë një shtytje të pasur mesazhesh alarmi në kohë reale.

Features produktit

 • Kompakt dhe
  Dizajn elegant
 • Deri në 64 kanale
  kamera dhe 4 te forta
  përzënë
 • Mbështetni të dyja H.264/H.
  265
 • 4CH i njëkohshëm
  rishikim
 • Shto me një klikim
  re

Specifikimet e produktit

Model
Live Station 4 Live Station 4
sistem  
CPU procesor me katër bërthama me performancë të lartë
OS Linux i ngulitur
Re mbështetje ANVIZ Cloud Shërbimi
Operacioni i kanalit Liveview, Regjistrimi, menaxhimi i IPCamera dhe Cilësimi
Video (në distancë)  
Liveview Transmetim i drejtpërdrejtë audio dhe video, Kontrolli PTZ, Cilësimi i imazhit
rishikim Riprodhimi deri në 4 CH, shkarkimi i skedarit të regjistrimit
rekord  
Regjistrimi i Rezolucionit 4K/5M/1080P/720P
Magazinimi maksimal Deri në 32 TB (8TB *4)
Regjimi i Regjistrimit Manual, Orar, Alarmi
Rrjet  
Protokollet TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, NTP, IGMP, IPv4
Pajtueshmëri ANVIZ SDK
drejtuesit IntelliSight Cloud, IntelliSight Telefon
Interface  
Ethernet 2* RJ45 (10/100/1000Mbps)
Treguesi LED Sistemi, Statusi i resë kompjuterike, Statusi i HDD-së
SATA 4 porta SATA
Pushim Rivendosja nga aplikacioni softuerik
i përgjithshëm  
Furnizimi me energji elektrike DC12V 5A
Konsumi i energjisë
Kushtet e funksionimit -10°C deri në 55°C (14°F deri në 131°F); Lagështia: 0 deri në 90%
Çertifikimet CE, FCC, RoHS
peshë 4.8KG
përmasat 170*233*132mm(L*W*H); (6.69*9.17*5.20")(L*W*H)

Zgjidhje dhe aplikacione të ngjashme

kudhore switch poe switch