ads linkedin Profesyonel Parmak İzi Geçiş Kontrol ve Zaman Seyirci Sistemi(T60) | Anviz Küresel

Profesyonel Parmak İzi Erişim Kontrolü ve Zaman Seyirci Sistemi(T60)

Anviz Amman'daki Jordan Kuwait Bank'a aşağıdakileri içeren bir sistem sağladı: Anviz profesyonel erişim kontrolü T60 ve yönetim yazılımı. Parmak izi, kart ve şifre kombinasyonu ile T60, büyük ölçüde

Kurulum Sitesi:

Kısa tanıtım:

Jordan Kuwait Bank (JKB) 1976'da kuruldu ve son birkaç yılda Ürdün bankacılık sisteminde başarılı bir şekilde orta ölçekli bir oyuncuya dönüştü. Banka, Ürdün içinde ve yurt dışında çok çeşitli ticari bankacılık faaliyetleri yürütmektedir ve halihazırda Ürdün'ün her yerine dağılmış 45 şube ve ofisten oluşan bir yerel ağ işletmektedir. Banka'nın Filistin'de Nablis ve Ram Allah'ta iki şubesi ve Kıbrıs'ta bir uluslararası bankacılık birimi (IBU) bulunmaktadır. 

JKB, Ürdün'de İnternet bankacılığı ve diğer birçok elektronik dağıtım kanalını başlatan ilk bankaydı. Teknoloji bilinci ve çeşitli uygulamaları, bu bankayı kendi büyüklüğündeki diğer herhangi bir Avrupa veya Amerikan bankasıyla eşit kılmaktadır.

Ürün:

donanım:

Anviz profesyonel erişim kontrolü ve zaman katılımı T60

Özelliği:

kompakt tasarım Çok uluslu dil 

Parmak izi, RFID, şifre Doğrudan kilit kontrolü

Saat dilimi erişim kontrolü Mini USB, RS485, TCP/IP, Wiegand girişi/çıkışı

Yazılım: Saat Seyirci ve erişim kontrol yazılımı

Proje Gereksinimi >>

1) Daha yüksek güvenlik seviyesine yönelik artan talep nedeniyle, müşterinin erişim kontrolü için daha güvenli ve etkili bir sisteme ihtiyacı vardı.

2) Erişim kontrolü ve saatli katılım gibi birçok amaç için kullanılacak tek bir birleşik sistem

3) Basit ve uygun maliyetli bir ürün

4) Erişim kontrolü için farklı zaman dilimi (Yöneticiler her zaman, çalışanlar ise sadece çalışma saatlerinde erişebilir.)

5) Çeşitli raporlar

Çözümler >>

Anviz içeren bir sistem sağlamıştır. Anviz profesyonel erişim kontrolü T60 ve yönetim yazılımı

1) İle Anviz parmak izi tanımlama teknolojisi ve şifre ve RFID kartı ile kombinasyon, en yüksek güvenlik seviyesi elde edilir.

2) Farklı erişim düzeylerine sahip kullanıcılara hitap eden saat dilimi işlevine sahiptir.

3) Yönetim süresi katılım yazılımı sağlayarak, katılım bilgilerine dayalı çok amaçlı raporlar oluşturabilir.

Amman Ürdün'deki Evrensel Güvenlik Sistemleri, bankanın Genel Merkezi ve şubelerinin güvenliği için yerel Ürdün Kuveyt Bankası'nı (JKB) memnun etmek istedi ve tüm Bilgisayar Sunucu Odaları, yalnızca BT personelinin ve yöneticilerinin son derece güvenli olanlara erişmesine izin vermek için erişim kontrolü ile korunuyor odalar, ayrıca saat dilimi özelliği ile gelişmiş erişim kontrolüne ihtiyaç duyuyordu. Cevap arandıktan sonra Jordan Kuwait Bank (JKB), ile işbirliği içinde ANVIZ Ürdün'deki distribütörü Universal Security Systems, ANVIZ T60 Parmak İzi Okuyucu. Bu sistemin parmak izi teknolojisini kullanarak kendilerini güvende tutabileceğini fark ettiler. Ayrıca saat dilimi özelliği ile yöneticiler ve çalışanlar farklı kapı açma izinlerine sahip olabilmektedir. Ayrıca, genel merkez binasındaki ana giriş noktalarında çalışanların katılımını almak için T60 parmak izi okuyucunun uygulanması. Jordan Kuwait Bank'ın (JKB) tüm çalışanları, iyi bir tedarikçi arayan Ürdün distribütörümüz Universal Security Systems'e çok teşekkür ettiler.ANVIZ banka güvenliğini korumak için. Ve verimliliğinden ve güvenilirliğinden çok memnun Anviz'nin çözümü ve Ürdün'ün her yerindeki diğer banka şubelerinde kullanmayı umuyoruz.