ads linkedin Поканети сте да Anviz CPSE производ шоу | Anviz Глобална

Поканети сте да Anviz CPSE производ шоу

09/29/2017
Сподели

Почитуван ценет клиент, бидејќи шоуто CPSE сега станува најголемо безбедносно шоу на глобално ниво, Anviz исто така ќе се придружи на овој голем настан за да ги покаже нашите најнови производи и технологии. Нашиот настан ќе потрае половина ден во хотелот Four Season веднаш спроти CPSE изложбениот центар на 5 минути пешачење од 2 до 4 часот на 30 октомври.
 

На изложбата на производи, ќе ги донесеме нашите најнови производи од Биометрика, вклучително и нашите најпродавани W1 и W2, нашиот топ-платформски уред TA A380 и AC уред TC580, како и нашите нови уреди за препознавање лица Facepass III. За производите за надзор, ќе го донесеме нашиот нов EasyView series и Ековиw series кои се најисплатливи производи.

 

Ние ќе ви го подготвиме подарокот за добредојде, а исто така можете да добиете голем пакет за промоција доколку можете да потпишете договор за соработка со нас на шоуто. Исто така, имате можност да разговарате со нашиот извршен директор лице в лице.

 

Ве молиме контактирајте со нас на нашите маркетинг пораки peter.chen@anviz. Со felix@anviz. Со, и секој од вашите коментари и предлози ќе бидат ценети. Ви благодариме и со нетрпение очекуваме да се видиме во Шенжен

Петерсон Чен

директор за продажба, индустрија за биометриска и физичка безбедност

Како директор за продажба на глобални канали на Anviz глобално, Петерсон Чен е експерт во индустријата за биометриска и физичка безбедност, со богато искуство во развој на бизнисот на глобалниот пазар, управување со тим, итн; И, исто така, богато знаење за паметен дом, едукативен робот и STEM образование, електронска мобилност итн. Можете да го следите или Скопје.