ads linkedin Anviz FaceDeep Серија 3 & CrossChex | Anviz Глобална

Побарајте вебинар

  • Кликнете за да го промените кодот
 
Anviz & Галакси
Webinar
англиски

Anviz & Галакси

Хостирано од Anviz & Галакси

Придружете се и освојте Apple iPad!

Дали сте дел од многуте компании кои бараат начини за лесно управување со дозволата за пристап и работната сила? Започнете го вашиот модерен бизнис со решение за контрола на пристап со препознавање лице и временско присуство.
Зошто Anviz Производ
- Anviz напредната технологија за препознавање лице обезбедува брза и лесна идентификација — дури и додека носите маска. 
- Лесен за инсталирање, интуитивниот интерфејс на 5" TFT екранот на допир и брзото управување со масовната регистрација на корисници им помагаат на администраторите со најлесниот начин да го користат.
- Има 6,000 корисници и капацитет од 100,000 дневници, компатибилни со компании од која било големина.
- Без месечни надоместоци или годишни претплати на софтвер за облак. Ништо не треба да се инсталира и ажурира, само користете го вашиот веб-прелистувач за да ги прегледате податоците од целото време за часовникот во силни извештаи. Лесно следете ги ударите на вашите вработени од каде било и во секое време. 
- 3-годишен гарантен период хардверска гаранција за клиенти и техничка поддршка од понеделник до петок.

Придружете се и освојте подароци, изненадувачки подароци и ексклузивни можности. Едвај чекам да те видам!

Се вчитува ...