ads linkedin Anviz FaceDeep Seria 3 & CrossChex | Anviz Global

Kërkoni Webinar

  • Klikoni për të ndryshuar kodin
 
Anviz & Galaxy
Webinar
Anglisht

Anviz & Galaxy

Hosted by Anviz & Galaxy

Bashkohuni dhe fitoni Apple iPad!

A jeni pjesë e shumë kompanive që kërkojnë mënyra për të menaxhuar me lehtësi lejen e aksesit dhe fuqinë punëtore? Filloni biznesin tuaj modern me një zgjidhje të kontrollit të aksesit të njohjes së fytyrës dhe frekuentimit të kohës.
Pse Anviz Produkt
- Anviz Teknologjia e avancuar e njohjes së fytyrës ofron identifikim të shpejtë dhe të lehtë – edhe kur mbani maskë. 
- Lehtë për t'u instaluar, ndërfaqja intuitive në ekranin me prekje 5" TFT dhe menaxhimi i shpejtë nga regjistrimi i përdoruesve në masë i ndihmojnë administratorët me mënyrën më të lehtë për ta përdorur atë.
- Përmban 6,000 përdorues dhe 100,000 kapacitet log, të pajtueshëm me kompani të çdo madhësie.
- Nuk ka tarifa mujore ose abonime vjetore të softuerit cloud. Asgjë nuk duhet të instalohet dhe përditësohet, thjesht përdorni shfletuesin tuaj të internetit për të parë të dhënat e orës të të gjitha kohërave në raporte të fuqishme. Gjurmoni me lehtësi goditjet e punonjësve tuaj nga kudo, në çdo kohë. 
- Periudha e garancisë 3-vjeçare Garanci harduerike për klientët dhe mbështetje teknike nga e hëna deri të premten.

Bashkohuni dhe fitoni dhurata, dhurata surprizë dhe mundësi ekskluzive. Mezi pres të të shoh!

Duke u ngarkuar ...