ads linkedin Anviz Shfaq kontrollin e aksesit pa prekje | Anviz Global

Anviz Paraqet Zgjidhjet e Kontrollit të Qasjes pa prekje dhe Menaxhimit të Kohës të bazuara në renë kompjuterike në Intersec 2022 në Dubai

01/27/2022
Shpërndaje


faleminderit që na vizituat në intersec2022

Intersec është ngjarja kryesore globale e shërbimeve të urgjencës, sigurisë dhe sigurisë që bashkon mbi 500 folës dhe 30,000 pjesëmarrës për të ndarë zgjidhjet, për të nxitur lidhjet dhe për të mësuar rreth tendencave të reja të sigurisë dhe sigurisë.

Intersec 2022 u organizua gjatë pandemisë COVID-19, me madhësinë e tregut të kontrollit të aksesit në Lindjen e Mesme dhe Afrikë që parashikohet të rritet me 9.10 miliardë dollarë deri në vitin 2024. Rritja e shkallës së krimit të aktiviteteve terroriste dhe iniciativat e qeverisë janë shtytësit kryesorë që po bëjnë aksesin tregu i kontrollit rritet me shpejtësi. Pajtueshmëria për sigurinë dhe politikat nga qeveria dhe organet rregullatore rezultuan në investime në siguri nga kompanitë dhe organizatat. Adoptimi në rritje i zgjidhjeve të bazuara në lëvizshmëri pritet të hapë rrugë të reja për rritjen e tregut. Në organizatat e biznesit, këto sisteme ndihmojnë administratën për të menaxhuar aksesin dhe fuqinë punëtore.

Anviz u bashkua me Intersec me partnerë (stenda S1-B09/SA-G12/S1-J26) dhe shfaq zgjidhje pa prekje Face Recognition, FaceDeep 3, FaceDeep 5, aksesi celular dhe softuer të ri të menaxhimit të kohës bazuar në cloud CrossChex Cloud.

Ne dëshirojmë të shfrytëzojmë rastin për të falënderuar të gjithë partnerët tanë të biznesit. Falë ID VIZIONI, MEDC Kontrolloni ekranin e Lindjes së Mesme, zyrtari Anviz shpërndarësit dhe ofruesit e zgjidhjeve në Emiratet e Bashkuara Arabe dhe Afrikë.

"Me kërkesën për sistemet e kontrollit të aksesit në rritje në të gjithë Emiratet e Bashkuara Arabe, nuk ka kohë më të mirë që lideri botëror të ofrojë nivelin më të lartë të sigurisë për objektet tregtare," tha Michael Qiu, CEO i Anviz Global. Anviz është krenar që ka marrë pjesë në Intersec 2022 dhe është i nderuar të ndajë njohuritë dhe zgjidhjet tona për të ndihmuar organizatat të qëndrojnë të sigurta.

Ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni nëse keni ndonjë pyetje ose koment që dëshironi të ndani. Për më shumë informacion rreth AnvizProduktet, zgjidhjet dhe teknologjitë më të fundit të tij, ju lutemi vizitoni www.anviz. Të.

Ne e vlerësojmë sinqerisht interesimin tuaj për Anviz produkte dhe zgjidhje. Ne mezi presim të punojmë së bashku dhe të kontribuojmë në suksesin e ardhshëm të biznesit tuaj.
 

Kontaktoni:
Lulu Yin
Anviz Global
32920 Alvarado-Niles Rd Ste 220
Union City, CA 94587
SHBA: + 1-855-268-4948
Email: info@anviz.com

Nic Wang

Specialist marketingu në Xthings

Nic ka një diplomë Bachelor dhe Master nga Universiteti Baptist i Hong Kongut dhe ka 2 vjet përvojë në industrinë e pajisjeve smart. Ju mund ta ndiqni atë ose LinkedIn.